Witaj w VOLTMAX

Kim jesteśmy

Od 2016 roku VOLTMAX z powodzeniem działa na polskim rynku, będąc specjalistą w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji zaawansowanych rozwiązań elektrotechnicznych. Nasza podróż rozpoczęła się od elektryki, by z czasem poszerzyć horyzonty o nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, systemy magazynowania energii oraz klimatyzację. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stać się regionalnym liderem w dziedzinie fotowoltaiki i energii odnawialnej, oferując produkty i usługi najwyższej klasy dla szerokiego spektrum branż.

Voltmax

Kim jesteśmy

Centrum Odnawialnych Źródeł Energii

W naszych szeregach znajdują się doświadczone zespoły montażowe, współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu. Gwarantujemy kompleksowy serwis – zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, a także wsparcie w zakresie pozyskiwania dofinansowań, przygotowywania niezbędnych dokumentów do podłączeń oraz uzyskiwania leasingu lub kredytu. Nasi eksperci podchodzą z pełnym zaangażowaniem do każdego projektu, niezależnie od tego, czy jest to instalacja dla klienta indywidualnego, małej firmy, dużej korporacji czy zakładu przemysłowego. Obsługujemy również klientów instytucjonalnych, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszej oferty, aby nasze usługi były synonimem kompleksowości i innowacyjności, odpowiadając na potrzeby jutra.

Voltmax
Voltmax

Misja

Voltmax to wizja zrównoważonej przyszłości
energetycznej Polski

Wizją zrównoważonej przyszłości energetycznej Polski jest przede wszystkim redukcja emisji gazów cieplarnianych oraz zwiększenie dostępu do odnawialnych źródeł energii w naszym kraju. Firmy zapewniające technologie oparte o OZE i elektromobilność odgrywają w tym procesie bardzo ważną rolę. Wraz z rosnącą świadomością ekologiczną społeczeństwa oraz coraz bardziej korzystnymi finansowo warunkami inwestycyjnymi, coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązania. Wierzymy, że tylko świadome i odpowiedzialne działania pomogą nam zapewnić bezpieczną i stabilną przyszłość energetyczną. Wierzymy w słoneczną rewolucję. Pragniemy realnie przyczynić się do zwiększenia liczby inwestycji w energię odnawialną i przyspieszenia transformacji energetycznej w Polsce.

Voltmax
Dostarczyliśmy energię słoneczną do ponad 7000 domów i 400 firm oraz przedsiębiorstw.
Voltmax
Nasze panele wyprodukowały już równowartość energetyczną trzech lat pracy elektrociepłowni Bełchatów.
Voltmax
Wybudowaliśmy już łącznie ponad 10 farm fotowoltaicznych we Polsce Wschodniej.
Voltmax
Wywieramy znaczący wpływ na rzecz przeciwdziałania niebezpieczeństwom związanym ze zmianą klimatu.

Referencje

Plus za profesjonalne podejście do klienta.
Instalacja działa bezawaryjnie, duża oszczędność na rachunkach za prąd.
Polecam!

Dorota Pawlak
Klient indywidualny

Polecam firmę VOLTMAX wszystkim zainteresowanym kwestią fotowoltaiki. Firma solidna odnośnie wykonawstwa jak również bardzo kompetentna pod względem doradztwa dotyczącego konfiguracji odpowiedniej instalacji.

Andrzej Domanski
KSIĘGOWY Biuro Rachunkowe Andrzej Domanski

Instalacja fotowoltaiczna 5.28 – miłe zaskoczenie jeśli chodzi o obsługę klienta i szybki profesjonalny montaż. Na duży plus zasługuje kontakt z klientem zarówno przed jak i po zakończeniu montażu oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Polecam.

Szczepan Rzekęć
Klient indywidualny

Pracownicy firmy bardzo kontaktowi, potrafią doradzić i pomóc w doborze elementów instalacji. Kompleksowo zajmują się wszystkim oprócz instalacji – dokumentacją, dofinansowaniem, itd. Instalacja wykonana w maju 2020 r. – porządnie, na koniec teren prac uprzątnięty. Zdecydowanie polecam, oby więcej takich firm na naszym rynku!

Kamil Broda
Klient indywidualny

Instalacje fotowoltaiczne (6,3 kWp oraz 3,5 kWp) wykonane szybko i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt, miła atmosfera i fachowa wiedza wszystkich, z którymi miałem do czynienia – zarówno handlowcy jak i montażyści, widać, że znają się na swojej pracy 🙂 Polecam gorąco 🙂

Michał Majewski
Klient indywidualny

Firma Voltmax wykonywała u mnie instalacje w październiku. Współprace oceniam bardzo dobrze- konkretna firma, szybki montaż.
Po kilku miesiącach użytkowania mogę powiedzieć, że założenie instalacji i wybór tej firmy to była bardzo dobra decyzja.

Bożena Pawlak
Klient indywidualny

Polecam firmę Voltmax, instalacja wykonana szybko, sprawnie i tanio. Działa bez zarzutów. Uprzejma obsługa. Jestem bardzo zadowolona, a rachunki za prąd spadły praktycznie do zera. Solidna firma.

Edyta Pelińska
Klient indywidualny

Świetny kontakt i podejście do klienta. Wykonawca rzetelny godny polecenia. Jestem bardzo zadowolony i śmiało mogę wszystkim polecić współpracę.

Arkadiusz Zalewski
Klient indywidualny
Referencja MK Ecoenergia Referencja MK Ecoenergia
Referencja Nazaruk Service Referencja Nazaruk Service
Referencja Piekarnia Halina Referencja Piekarnia Halina
Referencja Wędliny Tradycyjne Agryś Referencja Wędliny Tradycyjne Agryś
Referencja Insim 1 Referencja Insim 1
Referencja Insim 2 Referencja Insim 2
Referencja Insim 3 Referencja Insim 3
Referencja Hotel Jagiello Referencja Hotel Jagiello
Referencja Gospodarstwo Rolne Referencja Gospodarstwo Rolne
Referencja Acrux Referencja Acrux
Referencja Agro Osek Referencja Agro Osek
Referencja Artykuly Przemyslowe Referencja Artykuly Przemyslowe
Referencja Compu Group Referencja Compu Group

Nasze rozwiązania konsumenckie i biznesowe

Voltmax
Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika dla domu

arrow right
Voltmax
Fotowoltaika dla biznesu

Fotowoltaika dla biznesu

arrow right
Voltmax
Farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne

arrow right
Voltmax
Pompy Ciepła

Pompy Ciepła

arrow right
Voltmax
Innowacje

Innowacje

arrow right

Chcesz wiedzieć więcej

Masz pytania odnośnie Naszej oferty?

Skontaktuj sięarrow right